’2016 En İyi İş Ortağı Ödülü’ Lidya Grup’un

Baskı sektöründe faaliyet gösteren Lidya Grup, 17 ile 20 Ocak tarihleri arasında Amerika’da düzenlenen teknoloji şöleninde ‘2016 En İyi İş Ortağı Ödülü’nü...

’2016 En İyi İş Ortağı Ödülü’ Lidya Grup’un
Baskı sektöründe faaliyet gösteren Lidya Grup, 17 ile 20 Ocak tarihleri arasında Amerika’da düzenlenen teknoloji şöleninde ‘2016 En İyi İş Ortağı Ödülü’nü aldığını açıkladı.
Dünya’nın önemli dijital print teknoloji şirketlerinden EFI’nin (Electronics for Imaging, Inc.) gerçekleştirdiği dünya genelinde 4 binin üzerinde teknolojinin önde gelen isimleri ve markalarının katıldığı organizasyonda Lidya Grup, ‘2016 Yılı En İyi İş Ortağı Ödülü’nü aldığını duyurdu. EFI Avrupa Başkanı ile özel bir toplantıda buluştuklarını söyleyen Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz, \"EFI ile Lidya Grup’un işbirliği, yaklaşık bir yıl önce başladı. İşbirliğimizin ilk yılında, Amerika’da katıldığımız etkinlik sırasında, ’2016 yılı en iyi iş ortağı ödülü’nü alan tek firma olmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz. 2017 yılına başarılı projelere imza atarak giriş yaptık, önümüzdeki günlerde yeni anlaşmaları açıklayacağız’ dedi.

YASAL UYARI

Marmaristv.com.tr ’ nin yerel haberler bölümünde İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Marmaristv.com.tr editörleri otomatik akış içinde bu haberlere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur.

YORUM YAZ

** Yorumunuzun sorumluluğu size aittir

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.

ÇOK OKUNANLAR

MARMARİS AJANDASI

Tümü