Aktif Tatil Marmaris anlatılacak

Turizm sektörünün önemli buluşma noktalarından biri olan İzmir’de düzenlenen Travel Turkey Fuarı 7 Aralık’ta kapılarını açacak. Fuarda Marmaris Belediyesi tarafından kiralanan stantta “Aktif Tatil Marmaris” vurgusu yapılacak.

Aktif Tatil Marmaris anlatılacak

Türkiye’nin iç pazar turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey 11. kez, 7-10 Aralık 2017 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz yıl 38 ülkeden 1179 katılımcı firma ve 77 ülkeden 38.587 ziyaretçi ile düzenlenen fuarda farklı destinasyonlar bir araya gelecek.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da fuarın katılımcıları arasında yer alan Marmaris Belediyesi, bu kez “Aktif Tatil Merkezi Marmaris” temasına vurgu yapacak. Marmaris Belediyesi tarafından kiralanan stantta bölgenin önde gelen otelleri de yer alacak.

Stant görevlileri etkili bir tanıtım için bölge hakkında bilgilerin yer aldığı çok sayıda tanıtıcı yayın dağıtacak. Öte yandan stantta özel olarak kurulacak led ekranda tanıtım filmleri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Her yıl artan yabancı katılımcı ve satın almacıları ile Türk turizmciler için daha fazla iş fırsatı yaratan fuar 7 Aralık Perşembe günü kapılarını açacak

YORUM YAZ

** Yorumunuzun sorumluluğu size aittir

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.