Serkan Yazıcı İhtiyaç sahiplerine Destek Olacaklarını Söyledi

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Onursal Başkanı, FIA Dünya Motor Sporları Konseyi Üyesi, Marmaris Yazıcı Otelleri sahibi iş insanı Serkan Yazıcı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında evden çıkamayanlara ve ihtiyaç sahiplerine destek olacaklarını bildirdi.

Serkan Yazıcı İhtiyaç sahiplerine Destek Olacaklarını Söyledi

Yazıcı sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “Değerli küçüklerim, büyüklerim ve dostlarım. Gerçekten zor bir dönemden geçiyoruz, bu zor dönemde ben ve ailem ihtiyaç sahibi öncelikle evden çıkamayan yaşlılarımız ve vatandaşlarımız için elimizden gelen tüm gıda yardımını gücümüz yettiğince paylaşmak için yarından itibaren gıda dağıtımı yapmaya başlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Takipçilerinden, yardıma muhtaç ve dışarıya çıkamayan insanların bilgilerini, şahsi telefon numarasına iletilmesini isteyen Yazıcı, şunları kaydetti: “Lütfen Marmaris içinde tanıdığınız ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ev adreslerini ve telefon numaralarını 05067516765 numaralı telefon üzerinden bana iletiniz. Ben,ailem ve gönüllü çalışanlarımızla ülkemiz bu illetten kurtulana kadar dayanışmaya devam edeceğiz. İnşallah bu illeti hep beraber ülkemizden kurtaracağız. Allah’ım ülkemizin ve ihtiyaç sahibi herkesin yardımcısı olsun” dedi.

YORUM YAZ

** Yorumunuzun sorumluluğu size aittir

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.