Marmaris Ticaret Odası Togg'u teslim aldı

MTO Yönetim Kurulu Başkanı Mutlu Ayhan, oda adına alınan Togg'un ilk sürüşünü gerçekleştirdi. Ayhan, aracın oda ve Marmaris'e hayırlı olmasını temenni etti.

Marmaris Ticaret Odası Togg'u teslim aldı

Marmaris Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 79'uncu Genel Kurulu'nda yapılan kura çekimini neticesinde 61'inci sıradan teslim almaya hak kazandıkları yerli ve milli ilk elektrikli otomobil TOGG'u teslim alarak envanterlerine kaydettiler.

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu'nun Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yaptığı ve TOBB'un da hissedarı olduğu Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından üretilen yerli ve milli elektrikli otomobil, Marmaris Ticaret Odasının hizmet aracı olarak envantere kaydedildi.

TOGG'u Marmaris Ticaret Odası adına teslim alan Yönetim Kurulu Başkanı S. Mutlu Ayhan, "Türkiye'nin yerli ve milli ilk elektrikli otomobili TOGG'u teslim almanın gururunu yaşıyoruz. Birlik Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na ve aracın üretiminde emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz. Odamıza ve Marmaris'imize hayırlı olsun" dedi. 

YORUM YAZ

** Yorumunuzun sorumluluğu size aittir

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.

ÇOK OKUNANLAR

MARMARİS AJANDASI

Tümü