MARMARİS'İN ORHANİYE MAHALLE MUHTARI CEM DİNÇ'İN BÜYÜKŞEHİR İSYANI

Muğla’da yağmur etkisini göstermeye başlarken yine birçok yerden su baskınları ile ilgili şikayetler gelmeye başladı. Marmaris’te Orhaniye Mahallesi’ni su basarken Muhtar Cem Dinç “Onlarca defa Bu yağmur için Muğla Büyükşehir Belediyesi’ni aradım hatırlattım ama sonuç rezalet”

MARMARİS'İN ORHANİYE MAHALLE MUHTARI CEM DİNÇ'İN BÜYÜKŞEHİR İSYANI

Muğla’nın ilçelerine bu yıl ilk etkili yağmur düşerken yine Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin gerekli önlemleri almadığıyla ilgili şikayetler yağıyor. Marmaris Bozburun Orhaniye Mahallesi’nde birçok yeri su bastı. Mahalle Muhtarı Cem Dinç, sosyal medya hesabından paylaştığı foto ve videolarla isyan etti. Özellikle son bir hafta olmak üzere defalarca kez Muğla Büyükşehir Belediyesi’ni uyardığını belirten Dinç şunları söyledi.“Bir arpa boyu yol alamadık. Bize 10 tane boru, 10 tane box veremeyecek, yolun kenarına kanal açamayacak Büyükşehir Belediyesindende, çıkma parkelerden öğrencilerime 500 metrekare döşeyemeyecek Marmaris Belediyesindende, ben büyükşehir yaptım ne haliniz varsa görün diye düşünen devletimizdende hayır yok anlaşılan.

İşte Bir Muhtarın İsyanı ve yazdıkları

Bugün yaşadığımız doğal bir afet.
Evet bu doğal bir afet ama bizlere yaşattıkları, çektiğimiz çile ağır.
Atalarımız boşuna dememiş, tedbir sizden takdir Allahtan diye. Ancak bugün biz söylediğimiz halde siz tedbiri almadınız, alamadınız diye Allahım takdirini kullandı, yine Allahımdan bitti gibi.
Son seçimlerden sonra Muğla Büyükşehir Belediyesine, Marmaris Belediyesine ve 6 yıldır devletin bütün kurumlarına sorunlarımızı ilettik. İlerlediğimiz yol bir arpanın boyu kadar maalesef olamadı.
İşte biz bir arpa boyu yol alamadığımız için bugünleri yaşadık, bir arpa boyu yol alamadığımız için yollarımız dere, derelerimiz yol oldu ve bugün uyarıldık.
Onlarca defa aradım, özellikle son bir haftada defalarca arayıp hatırlattım bu yağmuru ama sonuç bu akşamki rezalet.
Bize 10 tane boru, 10 tane box veremeyecek, yolun kenarına kanal açamayacak Büyükşehir Belediyesindende, çıkma parkelerden öğrencilerime 500 metrekare döşeyemeyecek Marmaris Belediyesindende, ben büyükşehir yaptım ne haliniz varsa görün diye düşünen devletimizdende hayır yok anlaşılan.
Saat olmuş 20.32 muhtarı derdin varmı diye arayan tek kişi Marmaris Belediyesi temizlik işlerinden izinli kardeşim Arda Duygu Özer. Sağolsun sordu yine halimizi hatırımızı Allah razı olsun kendisinden.

YORUM YAZ

** Yorumunuzun sorumluluğu size aittir

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.