Marmaris Duatlonu renkli görüntülere sahne oldu

Bu yıl ikincisi düzenlenen Marmaris Duatlonu renkli görüntülere sahne oldu. Yarışma düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.2018 Duatlon Yarış Sezonu , Marmaris...

Marmaris Duatlonu renkli görüntülere sahne oldu

Bu yıl ikincisi düzenlenen Marmaris Duatlonu renkli görüntülere sahne oldu. Yarışma düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.
2018 Duatlon Yarış Sezonu , Marmaris Duatlonu ile start aldı. 400’e yakın sporcunun mücadele ettiği yarışlarda sporcular yıldızlar, gençler, elitler, paralimpik ve yaş kategorilerinde dereceye girmek için ter döktü. Halk Duatlonu kategorisinde ise 21 kişi mücadele etti. Türkiye Triatlon Federasyonu ve Marmaris Belediyesi tarafından organize edilen yarışma renkli görüntülere de sahne oldu. Yarışa kayıt yaptırmayan bir grup çocuk kendi aralarında kapıştı. İzleyiciler çocukları uzun süre alkışladı. Marmaris Duatlonu düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Önümüzdeki yıllarda Marmaris’in triatlon yarışlarını da ev sahipliği yapması bekleniyor.

YASAL UYARI

Marmaristv.com.tr ’ nin yerel haberler bölümünde İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Marmaristv.com.tr editörleri otomatik akış içinde bu haberlere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur.

YORUM YAZ

** Yorumunuzun sorumluluğu size aittir

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.