Başkan Can çalışmaları yakından izliyor

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, kentin birçok noktasında yürütülen çalışmaları yakından takip ederken vatandaşlardan gelen sorun ve talepleri de...

Başkan Can çalışmaları yakından izliyor
Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, kentin birçok noktasında yürütülen çalışmaları yakından takip ederken vatandaşlardan gelen sorun ve talepleri de dinliyor.
Göreve geldiği günden bu yana kentte birçok proje ve çalışması ile yakından ilgilenen Belediye Başkanı Nihat Can, Osmangazi Mahallesinde incelemelerde bulundu. Mahalle Muhtarı Yasemin Esen Sezer ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Can, \"Daha temiz ve daha yaşanabilir bir Bilecik için var gücümüzle hemşehrilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Bugün Osmangazi (TOKİ) Mahallemizde Muhtarımız Yasemin Esen Sezer Hanım ile birlikte mahalle sakinlerimizin istek ve şikayetlerini dinleyerek yerinde incelemelerde bulunduk. Hizmetkarı olduğumuz şehrimizde vatandaşlarımızın taleplerini değerlendirerek hemşehrilerimize en iyisini sunmak için çalışıyoruz\" dedi.
Mahalle Muhtarı Yasemin Esen Sezer ve mahalle sakinleri de Belediye Başkanı Nihat Can’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

YASAL UYARI

Marmaristv.com.tr ’ nin yerel haberler bölümünde İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Marmaristv.com.tr editörleri otomatik akış içinde bu haberlere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur.

YORUM YAZ

** Yorumunuzun sorumluluğu size aittir

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.